Dažniausiai užduodami klausimai

Sveiki atvykę į mūsų DUK puslapį! Čia pateikiame atsakymus į kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų papuošalus. Jei turite klausimų, kurie čia neaptarti, nedvejodami susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda, dėl tolimesnės pagalbos, el. paštu info@wolfstone.lt

1. Kas yra laboratorijoje užauginti deimantai ir brangakmeniai?

Laboratorijoje užauginti deimantai ir brangakmeniai sukurti naudojant pažangias technologijas, atkartojančias natūralias brangakmenių formavimosi sąlygas. Užauginti brangakmeniai yra tokie pat gražūs, ilgaamžiški ir turi tokias pačias optines ir chemines savybes kaip ir iškastiniai brangakmeniai.2. Ar laboratorijoje užauginti brangakmeniai yra tikri?

Tikrai taip! Laboratorijoje užauginti deimantai ir brangakmeniai yra tikri brangakmeniai ir pasižymi tomis pačiomis savybėmis kaip ir iškastiniai. Skiriasi tik jų išgavimo būdas.


3. Ar laboratorijoje užauginti brangakmeniai neskatina neetiškų praktikų?

Laboratorijoje užauginti deimantai ir brangakmeniai yra etiškas pasirinkimas. Jie yra sukurti be poveikio aplinkai ir etinių problemų, susijusių su tradicine kasybos praktika.


4. Kaip vyksta brangakmenių auginimas?

Laboratorijoje užauginti deimantai ir brangakmeniai yra auginami naudojant pažangiausias technologijas. Aplinkoje, kuri atkartoja natūralaus augimo sąlygas, yra užauginami brangakmeniai, kurie chemiškai ir optiškai yra identiški iškasamiems.


5. Kaip galiu būti tikras dėl brangakmenių kokybės?

Kadangi norime, kad būtumėte ramūs dėl brangakmenių kokybės, jums pateikiame laboratorijoje užaugintų deimantų ir brangakmenių autentiškumo sertifikatus ir gemologinio įvertinimo ataskaitas, patvirtinančias jų kokybę ir savybes. Wolfstone deimantams suteikiame IGI arba GIA sertifikatus nuo 0.5ct ir didesniems, o visus kitus brangakmenius prabuojame Lietuvos Prabavimo Rūmuose.


6. Ar laboratorijoje užauginti brangakmeniai yra pigesni?

Taip, laboratorijoje užauginti deimantai ir brangakmeniai yra pigesni nei iškastiniai dėl mažesnių kasybos išlaidų ir trumpesnės tiekimo grandinės.


7. Ar galiu sukurti pagal užsakymą pagamintą papuošalą?

Tikrai taip! Wolfstone pradėjo savo veiklą būtent nuo individualių papuošalų kūrimo. Sukurkite papuošalą, kuris puikiai atitinka jūsų pageidavimus – tiesiog susisiekite su mumis adresu info@wolfstone.lt arba apsilankykite „Individualūs“ puslapyje.


8. Kaip prižiūrėti savo papuošalus?

Laboratorijoje užaugintus deimantų ir brangakmenių papuošalus reikia prižiūrėti taip pat, kaip ir iškastinius brangakmenius. Nuvalykite juos švelniu muiluotu vandeniu ir venkite sąlyčio su stipriomis cheminėmis medžiagomis. Turėkite omenyje, kad nors papuošalai yra atparūs vandeniui, pastovus sąlytis su vandeniu, ypač chloruotu vandeniu, gali pakenkti jūsų papuošalų metalui.


9. Ar galiu atskirti laboratorijoje užaugintus nuo iškastinių brangakmenių?

Paprastai sunku atskirti juos plika akimi. Norint galutinai identifikuoti, gali prireikti gemologinių tyrimų. Laboratorijoje užaugintus brangakmenius dažnai galima atskirti dėl jų ypatingai geros spalvos ir švarumo, taip pat per itin stiprų mikroskopą galima pamatyti augimo žymes.


10. Ar laboratorijoje užauginti brangakmeniai yra tinkami sužadėtuvių žiedams?

Taip! Laboratorijoje užauginti deimantai ir brangakmeniai yra populiarus sužadėtuvių žiedų pasirinkimas dėl savo išskirtinės kokybės ir etikos. Dažniausias pasirinkimas yra laboratorijoje užauginti deimantai, tačiau dažnu atveju deimantus pakeičia moisanitas. Taip pat, norintys išskirtinio žiedo dažnai renkasi spalvotus brangakmenius.

 

11. Kokia garantija suteikiama Wolfstone papuošalams?

Su pasididžiavimu mūsų papuošalams suteikiame visą gyvenimą trunkančią garantiją . Ši garantija taikoma bet kokiems gamybos defektams ir užtikrina, kad ilgus metus galėtumėte mėgautis savo papuošalais su pasitikėjimu ir ramybe.

 

12. Ką jūsų Wolfstone daro, kad skatintų tvarumą?

Wolfstone esame tvirtai įsipareigoję kurti papuošalus tvariau ir nešvaistyti išteklių. Tai pasiekiame keliais būdais. Pirma, mūsų kolekcijos yra specialiai kuriamos ribotais kiekiais, kad būtų sumažintas atsargų perteklius ir atliekų kiekis. Antra, pirmenybę teikiame perdirbtų metalų naudojimui, taip prisidedant prie žiedinės ekonomikos ir sumažinant naujos kasybos poreikį. Taip pat, laboratorijoje užauginti brangakmeniai yra nedaro žalos aplinkai. Šios iniciatyvos atitinka mūsų misiją kurti gražius, atsakingus papuošalus, darančius teigiamą įtaką planetai.

 

13. Kokius metalus siūlote?

Galime pasiūlyti daugybę aukštos kokybės metalo variantų, atitinkančių jūsų pageidavimus. Papuošalus gaminame su visais aukso lydinių variantais, tačiau dažniausiai naudojame 14k. Be to, siūlome platiną tiems, kurie siekia aukščiausios prabangos ir ilgaamžiškumo, o sidabrą, kaip universalų ir prieinamą variantą. Nesvarbu, ar jus traukia aukso šiluma, platinos patvarumas ar sidabro žavesys, mes padėsime išsirinkti tinkamą metalą jūsų papuošalui.

 

14. Kiek laiko reikia papuošalų gamybai ir pristatymui?

Mūsų papuošalų pristatymo laikas paprastai svyruoja apie vieną mėnesį nuo brėžinio patvirtinimo. Tai leidžia mūsų kvalifikuotiems meistrams tiksliai sukurti jūsų unikalų papuošalą. Papuošalus, kuriuos turime sandėlyje, paprastai išsiunčiame per 2 darbo dienas nuo užsakymo. Esame pasiryžę teikti paslaugas laiku ir užtikrinti aukščiausius kokybės standartus.

 

15. Kokios pakuotės galiu tikėtis užsakydamas papuošalus?

Jūsų papuošalai atkeliaus gražiai supakuoti prabangiame dovanų maišelyje, kartu su mūsų papuošalų dėžute. Be to, užtikriname diskretišką išorinę pakuotę. Norime, kad jūsų išpakavimo patirtis būtų tokia pat nuostabi, kaip ir papuošalai viduje.

 

16. Kokia yra jūsų grąžinimo ir keitimo politika?

Dėl mūsų papuošalų pobūdžio ir higienos sumetimų papuošalai negali būti grąžinti. Jei norite pakeisti savo papuošalą, siūlome keitimo galimybę, jei prekės etiketė yra nepažeista ir papuošalas nebuvo dėvėtas. Būtinai peržiūrėkite mūsų mainų procesų politiką. Jeigu jums netinka žiedo dydis, mes jį jums vieną kartą pakeisime nemokamai.

 

17. Ar galiu pakeisti žiedo dydį?

Suprantame, kad labai svarbu idealiai tinkantis žiedo dydis. Mes siūlome vieną nemokamą jūsų žiedo dydžio keitimą, leidžiantį padidinti arba sumažinti jį per vieną dydį. Svarbu pažymėti, kad dydžio keitimas viršijant šią ribą gali pakenkti papuošalo struktūrai. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad jūsų papuošalai ne tik puikiai atrodytų, bet ir būtų patogūs. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda dėl dydžio keitimo.

 

18. Ar galiu su kuo nors susitikti asmeniškai ir aptarti savo pageidavimus?

Tikrai taip! Kurdami tobulą papuošalą vertiname asmeninį prisilietimą. Siūlome nemokamas konsultacijas, skirtas asmeniškai aptarti jūsų papuošalų pageidavimams. Šios konsultacijos suteikia galimybę užduoti klausimus ir gauti ekspertų patarimus. Kad galėtume jums skirti visą savo dėmesį, būtinai užsiregistruokite konsultacijai iš anksto. Atkreipiame dėmesį, kad konsultacijos vyksta Vilniuje, Lietuvoje.

Užsiregistruokite konsultacijai internetu arba asmeniškai spustelėdami šią nuorodą.

 

19. Gyvenu šalyje X - ar galėsite man pristatyti papuošalą?

Taip, džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo papuošalų pristatymą visame pasaulyje, pristatydami mūsų išskirtinius dirbinius klientams visame pasaulyje. Atkreipkite dėmesį, kad nors mes pasirūpinsime išsiuntimu, už visus su pristatymu susijusius muitus ir mokesčius atsako klientas. Esame įsipareigoję užtikrinti sklandų ir patogų apsipirkimą, nesvarbu, kur esate. Nedvejodami susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda, jei turite su pristatymu susijusių klausimų ar užklausų.

 


20. Kaip galiu susisiekti, jei turiu daugiau klausimų?

Nedvejodami susisiekite su klientų aptarnavimo komanda mūsų svetainėje esančiame kontaktų puslapyje arba tiesiogiai el. paštu adresu info@wolfstone.lt. Esame čia, kad jums padėtume!


Tikimės, kad šie DUK atsakė į kai kuriuos jūsų klausimus.