Parduotuvės politika – Wolfstone

Sveiki atvykę į Wolfstone! Esame pasiryžę suteikti jums išskirtinę apsipirkimo patirtį, kurioje dera etiška elegancija, išskirtinis meistriškumas ir atsakinga prabanga. Mūsų parduotuvės politika sukurta siekiant užtikrinti skaidrumą ir aiškumą. Prieš pirkdami skirkite šiek tiek laiko ir peržiūrėkite toliau pateiktą politiką.

1. Pristatymo laikas ir individualūs papuošalai.

Nestandartinių papuošalų kūrimas yra procesas, atspindintis mūsų atsidavimą kokybei ir meistriškumui. Mūsų unikalaus papuošalo kūrimo laikas paprastai svyruoja apie vieną mėnesį nuo brėžinio patvirtinimo. Šis laikas leidžia mūsų kvalifikuotiems meistrams tiksliai įgyvendinti jūsų viziją. Produktus pažymėtus "turime sandėlyje" paprastai išsiunčiame per 2 darbo dienas nuo užsakymo. Esame įsipareigoję laiku teikti paslaugas, laikydamiesi aukščiausių standartų. Atminkite, kad mūsų pristatymo laikas sezono piko metu gali skirtis, todėl dėkojame už supratingumą.

2. Kokybės užtikrinimas. Mes didžiuojamės savo papuošalų kokybe. Kiekvienas papuošalas yra kruopščiai pagamintas, kad atitiktų mūsų griežtus standartus. Pateikiame autentiškumo sertifikatus ir gemologinio įvertinimo ataskaitas.

3. Grąžinimas ir keitimas. Dėl mūsų papuošalų pobūdžio ir higienos sumetimų nepriimame grąžinimų. Tačiau siūlome keitimo galimybę, jei prekės etiketė nepažeista ir prekė nebuvo dėvėta. Išsamią informaciją apie keitimo procesą rasite mūsų mainų politikoje.

4. Dydžio keitimas. Suprantame, kaip svarbu rasti idealiai tinkantį variantą. Mes siūlome vieną nemokamą jūsų papuošalų dydžio keitimą, leidžiantį reguliuoti dydį per vieną dydį. Dydžio keitimas viršijant šią ribą gali pakenkti papuošalo struktūrai.

5. Individualios konsultacijos. individualūs papuošalai yra mūsų prekės ženklo pagrindinė veikla. Siūlome nemokamas konsultacijas, skirtas asmeniškai aptarti jūsų papuošalų pageidavimus. Užsiregistruokite konsultacijai iš anksto, kad gautumėte patarimus ir išnagrinėtumėte galimybes, kurios atitinka jūsų viziją.

6. Pristatymas ir tvarkymas. Jūsų patogumui siūlome pristatymą visame pasaulyje. Atkreipkite dėmesį, kad už visus su pristatymu susijusius muitus ir mokesčius atsako klientas. Daugiau informacijos apie pristatymo įkainius ir numatomą pristatymo laiką rasite mūsų pristatymo politikoje.

7. Pakuotė. Jūsų papuošalai nusipelno tokio išskirtinio pristatymo kaip ir pats papuošalas. Jūsų užsakymas bus gražiai supakuotas į prabangų dovanų maišelį ir mūsų firminę papuošalų dėžutę, užtikrinančią įsimintiną išpakavimo patirtį.

8. Įsipareigojimas tvarumui. „Wolfstone“ siekia kuo labiau sumažinti poveikį aplinkai. Kuriame papuošalus tik su laboratorijoje užaugintais brangakmeniais, kurie nekenkia gamtai taip, kaip iškastiniai. Mūsų kolekcijos sąmoningai kuriamos ribotais kiekiais, kad būtų sumažintas atliekų kiekis, taip pat pirmenybę teikiame perdirbtų metalų naudojimui.

9. Privatumas ir saugumas. Jūsų privatumas ir saugumas mums yra nepaprastai svarbūs. Mes naudojame saugias mokėjimo platformas ir saugome jūsų asmeninę informaciją pagal pramonės standartus. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikoje.

10. Susisiekite su mumis. Jei turite klausimų, rūpesčių ar užklausų, mūsų klientų aptarnavimo komanda yra pasiruošusi jums padėti. Su mumis galite susisiekti el. paštu info@wolfstone.lt arba naudodami kontaktinę formą mūsų svetainėje.

Dėkojame, kad pasirinkote Wolfstone.