Iš naujo apibrėžiama elegancija ir tvarumas Wolfstone

„Wolfstone“ tikime, kad grožis ir atsakomybė gali egzistuoti harmonijoje. Didžiuojamės galėdami kurti išskirtinius papuošalus, kurie ne tik puošia jus, bet ir prisideda prie šviesesnės ateities kūrimo. Mūsų įsipareigojimas siekti tvarumo yra išpildomas per kelis pagrindinius veiksmus: laboratorijoje užaugintų brangakmenių naudojimas, pagal užsakymą gaminami papuošalai ir riboto leidimo kolekcijos.

Laboratorijoje užauginti brangakmeniai - etiškas pasirinkimas

Esame pasiryžę priimti atsakingus sprendimus, kurie turi teigiamą poveikį tiek aplinkai, tiek visuomenei. Štai kodėl išskirtinai naudojame tik laboratorijoje užaugintus brangakmenius. Šie brangakmeniai užtikrina tokį patį kvapą gniaužiantį grožį ir žavesį, kaip ir iškastiniai, tačiau jie išgaunami be aplinkosaugos ir etinių problemų, susijusių su tradicine kasyba. Naudodami laboratorijoje užaugintus brangakmenius, sumažiname anglies pėdsaką, skatiname laikytis etikos ir saugome natūralias ekosistemas.

Pagaminta pagal užsakymą - suasmeninta ir apgalvota

Wolfstone suvokiame kiekvieno žmoguas unikalumą. Mūsų gamyba pagal užsakymą užtikrina, kad kiekvienas papuošalas būtų aukščiausios kokybės ir atitiktų jūsų pageidavimus bei norus. Šis procesas ne tik sumažina atsargų perteklių, bet ir leidžia kurti papuošalus, kurie atitiktų jūsų asmeninį stilių. Gamindami papuošalus pagal užsakymą, mes pirmaujame kokybe, o ne kiekybe, skatindami prasmingus ryšius tarp mūsų papuošalų ir juos nešiojančių.

Riboto leidimo kolekcijos

Suprantame, kaip yra svarbu daryti kuo mažesnę įtaką aplinkai. Būtent todėl visos mūsų kolekcijos yra riboto leidimo. Ribotas kiekvieno dizaino papuošalų skaičius sumažina atsargų ir atliekų pertekliaus tikimybę. Būtent tokiu būdu užtikriname, kad kiekvienas dirbinys ras mylinčius namus.

Jūsų pasirinkimas

Rinkdamiesi Wolfstone, jūs skelbiate, kad jums rūpi tvarumas, etika ir individualumas. 

Wolfstone iš naujo apibrėžia eleganciją –kuri yra tokia pat išskirtinė, kiek ir atsakinga. Kartu kuriame grožio palikimą, nekenkiantį mūsų planetos gerovei ar svarbiausioms vertybėms.