Spindėkite visą gyvenimą

Džiaugiamės galėdami pristatyti savo nuostabią juvelyrinių dirbinių kolekciją su laboratorijoje užaugintais brangakmeniais. Suprantame, kad investuoti į išskirtinius papuošalus yra svarbus sprendimas, todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti visą gyvenimą trunkančią garantiją, kurią turi kiekvienas Wolfstone papuošalas. 

Mūsų gyvenimo garantija

Viso gyvenimo garantija užtikrina mūsų nepajudinamą įsipareigojimą išskirtinei papuošalų kokybei ir meistriškumui. Garantija užtikrina, kad jūsų papuošalai bus apsaugoti nuo bet kokių gamybos defektų ar nenumatytų problemų, kurios gali kilti per visą jų gyvavimo laikotarpį.

Mūsų gyvenimo garantija apima:

1. Gamybos defektai: jei jūsų papuošaluose atsirastų kokių nors gamybos ar medžiagų defektų, mes pašalinsime problemą pataisydami arba pakeisdami prekę be jokių papildomų išlaidų.

2. Brangakmenių apsauga: mūsų kruopščiai laboratorijoje užauginti deimantai yra sukurti taip, kad būtų amžini; tačiau retais atvejais, jūsų deimantui atsilaisvinus arba pasislinkus, užtikrinsime, kad jis būtų saugiai įstatytas iš naujo.

3. Laikiklių priežiūra: Laikui bėgant, jūsų brangakmenio laikikliai gali susidėvėti. Mūsų garantija apima jų patikrinimą, pataisymą arba, jei reikia, pakeitimą.

4. Metalo atnaujinimas: Jei jūsų papuošaluose atsirastų įbrėžimų, įlenkimų ar kitų su metalu susijusių problemų, mūsų garantija apima būtinus remonto darbus, kad būtų atkurta jų prekinė išvaizda.

Kaip pasinaudoti mūsų garantija

1. Įsigykite papuošalus: kiekvienas papuošalas iš mūsų katalogo automatiškai suteikia teisę į viso gyvenimo garantiją.

2. Dėvėkite drąsiai: puoškitės savo naujais papuošalais, žinodami, kad jiems suteikiama visapusė garantija.

3. Susisiekite su mumis: jei pastebėsite kokių nors problemų, raginame susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda. Jie padės jums pasinaudoti garantija ir, jei reikia, pateiks gaires, kaip grąžinti prekę.

4. Ekspertų vertinimas: mūsų specialistų komanda kruopščiai įvertins dirbinį, kad nustatytų tinkamiausią veiksmų eigą. Esame įsipareigoję jus informuoti kiekviename šio proceso etape.

5. Taisymas arba keitimas: atsižvelgdami į problemos pobūdį, mes atliksime reikiamą papuošalų remontą, atkūrimą ar pakeitimą, užtikrindami, kad jie atgautų savo pirminį spindesį.

Mūsų įsipareigojimas ir įspėjimas

Viso gyvenimo garantija yra mūsų tvirto įsipareigojimo siekti kokybės, meistriškumo ir klientų pasitenkinimo simbolis. Tačiau būtina atkreipti dėmesį, kad ši garantija netaikoma defektams, atsiradusiems dėl neatsargaus nešiojimo, netinkamos priežiūros ar pašalinių specialistų įsikišimo.

Dėkojame, kad pasirinkote Wolfstone.