Susisiekite su mumis

Sveiki atvykę į puslapį Susisiekite su mumis! Norime susisiekti su jumis ir suteikti jums reikalingos informacijos bei pagalbos. Nesvarbu, ar turite klausimų, užklausų ar atsiliepimų, mūsų klientų aptarnavimo komanda yra pasiruošusi padėti. Žemiau rasite būdus, kaip susisiekti su mumis.

Bendra kontaktinė informacija:
Wolfstone Jewels
Adresas: Užupio g. 30, Vilnius, Lietuva
Telefono nr.: +37067753553
Pagrindinis el. pašto adresas: info@wolfstone.lt



1. El. paštas:
Jei turite bendrų užklausų, klausimų apie produktus ar reikia bet kokios kitos pagalbos, galite susisiekti su mumis el. paštu adresu info@wolfstone.lt. Mūsų komanda stengiasi operatyviai atsakyti į el. laiškus mūsų darbo valandomis.

2. Pagalba klientams:
Jei jums reikia skubios pagalbos arba turite konkrečių užklausų, mūsų klientų aptarnavimo komanda gali padėti. Su mumis galite susisiekti adresu info@wolfstone.lt. Esame čia, kad išspręstume jūsų problemas ir suteiktume jums reikalingos informacijos.

3. Individualios konsultacijos:
Jei jus domina papuošalai iš laboratorijoje užaugintų deimantų ir brangakmenių, siūlome nemokamas konsultacijas, kad aptartume jūsų pageidavimus ir galimybes. Norėdami atvykti į konsultaciją, užsiregistruokite į susitikimą spustelėdami šią nuorodą arba atsiųskite mums el. laišką. Atkreipiame dėmesį, kad visos konsultacijos vyksta adresu Užupio g. 30, Vilnius, Lietuva.


4. Palaikykite ryšį:
Prisijunkite prie mūsų bendruomenės pasekdami mus socialiniuose tinkluose. Mus galite rasti Instagram, Facebook, Tiktok, Linkedin, Pinterest. Sekite naujienas apie mūsų naujausias kolekcijas ir akcijas.

5. Apsilankykite pas mus:
Jei norite pabendrauti akis į akį, galite susitarti dėl susitikimo. Esame įsikūrę Užupio g. 30, Vilnius, Lietuva. Nesvarbu, ar norite aptarti individualų papuošalą, ar sužinoti daugiau apie mūsų prekės ženklą, mes džiaugiamės galėdami susitikti su jumis asmeniškai. Užsisakykite susitikimą spustelėdami šią nuorodą arba atsiųskite mums el. laišką.

6. Atsiliepimai ir pasiūlymai:
Mes vertiname jūsų atsiliepimus. Jei turite pasiūlymų, kaip pagerinti mūsų produktus, paslaugas ar svetainę, pasidalykite savo mintimis su mumis adresu info@wolfstone.lt

7. Partnerystės ir bendradarbiavimas:
Jei norite bendradarbiauti su Wolfstone arba bendradarbiauti projektuose, susijusiuose su etine elegancija ir tvarumu, esame atviri galimybėms. Susisiekite su mumis adresu izabele@wolfstone.lt.

Dėkojame, kad pasirinkote Wolfstone. Esame čia tam, kad jūsų patirtis būtų išskirtinė ir galutmėte visą reikalingą informaciją ir pagalbą.