Pristatymas ir mokėjimai – Wolfstone

Sveiki atvykę į mūsų pristatymo ir mokėjimų puslapį! Čia galite rasti informaciją apie pristatymo galimybes ir priimamus mokėjimo būdus. 

Pristatymo parinktys:

- Siūlome pristatymą visame pasaulyje, kad galėtume pateikti mūsų išskirtinį laboratorijoje užaugintų deimantų ir brangakmenių papuošalų katalogą klientams visur.

- DPD ir DHL: tarptautiniams užsakymams pirmiausia naudojame DPD ir DHL – patikimas kurjerių tarnybas, žinomas dėl efektyvaus ir saugaus pristatymo.

- Siuntimas Europoje (DPD): Europoje mes naudojame DPD, kad pristatytume greitai ir be rūpesčių. DPD užtikrina laiku ir sekamą pristatymą į Europos šalis.

Siuntimo įkainiai ir numatomas pristatymo laikas:

- Siuntimo įkainiai skiriasi priklausomai nuo jūsų vietos ir pasirinktos kurjerių tarnybos. Apmokėjimo proceso metu jums bus pateiktos galimos pristatymo parinktys ir susijusios išlaidos.

- Apskaičiuotas pristatymo laikas taip pat bus pateiktas atsiskaitymo proceso metu. Atkreipkite dėmesį, kad pristatymo laikas gali skirtis priklausomai nuo jūsų vietos ir galimų muitinės ar importo procesų.

Priimami mokėjimai:

Siūlome kelis patogius ir saugius mokėjimo būdus, kad užtikrintume sklandų apmokėjimo procesą:

– Stripe (kreditinės / debetinės kortelės): priimame pagrindines kredito ir debeto korteles per Stripe – patikimą mokėjimo platformą, užtikrinančią jūsų finansinės informacijos saugumą.

– Banko pavedimas: jei pageidaujate, galite atlikti banko pavedimą, ši parinktis leidžia atlikti mokėjimus tiesiai iš banko sąskaitos. Atminkite, kad banko pavedimų apdorojimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau.

- „PayPal“: kad būtų patogiau, taip pat priimame „PayPal“ mokėjimus. „PayPal“ leidžia atlikti mokėjimus naudojant „PayPal“ paskyrą arba pagrindines kredito / debeto korteles, susietas su „PayPal“ paskyra.

Užsakymų apdorojimas:

Kai pateiksite užsakymą ir atliksite mokėjimą, mes inicijuosime Jūsų užsakymo apdorojimą. Kai užsakymas bus išsiųstas, gausite užsakymo patvirtinimo el. laišką su išsamia informacija, įskaitant sekimo informaciją.

Muitai ir mokesčiai:

Tarptautiniams užsakymams taikomi bet kokie mokesčiai ar muitai, susiję su pristatymu, yra kliento atsakomybė. Šie mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo jūsų vietos ir vietinių taisyklių.

Susisiekite su mumis:

Jei turite klausimų ar užklausų dėl pristatymo galimybių, mokėjimų ar bet kurio užsakymo aspekto, mūsų klientų aptarnavimo komanda yra čia, kad jums padėtų. Galite susisiekti su mumis adresu info@wolfstone.lt ir mes mielai suteiksime jums reikalingą informaciją.

Dėkojame, kad pasirinkote Wolfstone. Esame pasiryžę užtikrinti, kad jūsų patirtis būtų ne tik maloni, bet ir efektyvi bei saugi.