Sąlygos ir taisyklės – Wolfstone

Sveiki atvykę į „Wolfstone“ taisykles ir nuostatas. Prisijungdami prie mūsų svetainės ir pirkdami, sutinkate laikytis šių sąlygų. Prieš naudodamiesi mūsų paslaugomis, atidžiai peržiūrėkite šį dokumentą.

1. Mūsų svetainės naudojimas:

Mūsų svetainės negalima naudoti jokiais neteisėtais ar neleistinais tikslais.

2. Intelektinė nuosavybė:
visas mūsų svetainės turinys, įskaitant tekstą, vaizdus, ​​grafiką ir logotipus, yra „Wolfstone“ nuosavybė ir yra saugomas autorių teisių ir kitų intelektinės nuosavybės įstatymų.

3. Produkto informacija:
Stengiamės savo svetainėje pateikti tikslią ir naujausią informaciją apie gaminį. Tačiau negalime garantuoti, kad visa informacija bus visiškai be klaidų.

4. Kainos ir mokėjimas:
mūsų laboratorijoje užaugintų deimantų ir brangakmenių papuošalų kainos nurodytos jūsų vietine valiuta. Mokėti reikia pirkimo metu, mes priimame pagrindines kredito ir debeto korteles. Visos kainos gali būti keičiamos be įspėjimo.

5. Siuntimas ir pristatymas:
Jūsų patogumui siūlome pristatymą visame pasaulyje. Daugiau informacijos apie pristatymo įkainius, numatomą pristatymo laiką ir susijusius muitus bei mokesčius rasite mūsų pristatymo politikoje.

6. Grąžinimas ir keitimas:
Dėl mūsų papuošalų gamybos pobūdžio nepriimame grąžinimų. Tačiau siūlome keitimo galimybę, jei prekės etiketė nepažeista ir prekė nebuvo nešiota. Daugiau informacijos rasite keitimo politikoje.

7. Privatumas ir duomenys:
Mes vertiname jūsų privatumą ir tvarkome jūsų asmeninę informaciją pagal mūsų privatumo politiką. Naudodamiesi mūsų svetaine sutinkate, kad būtų renkami ir naudojami jūsų duomenys, kurie aprašyti Privatumo politikoje.

8. Atsakomybės apribojimas:
Wolfstone neatsako už jokią netiesioginę, atsitiktinę, specialią ar pasekminę žalą, atsiradusią naudojant mūsų produktus ar paslaugas.

9. Taikomi įstatymai:
šios taisyklės ir sąlygos yra reglamentuojamos ir aiškinamos pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Bet kokie ginčai, kylantys dėl šių sąlygų, priklauso išimtinei teismų jurisdikcijai.

10. Sąlygų pakeitimai:
Pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti arba atnaujinti šias Sąlygas. Bet kokie pakeitimai įsigalios paskelbus mūsų svetainėje.

11. Susisiekite su mumis:
Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl šių sąlygų ar naudojimosi mūsų svetaine, susisiekite su mumis adresu info@wolfstone.lt.

Naudodamiesi mūsų svetaine ir pirkdami patvirtinate kad perskaitėte ir supratote šias Sąlygas ir sutinkate jų laikytis.